" /> My Title page contents

01

Poster Panoları

Türkiye genelinde yaygın ve 50x70cm ölçülerindeki yaklaşık 28.000 poster panomuzu, oluşturduğumuz farklı networkler çerçevesinde reklam verenlere kullandırıyoruz.

02

Amerikan Servisler

Tüm ülkede yaygın ve binlerce noktadan oluşan restoran ve kafe networklerimizde, kampanyalarınıza en uygun amerikan servis uygulamalarını yapıyoruz.

03

Mama Sandalyeleri

Saygın restoranlarda konumlandırılmış yüzlerce mama sandalyemiz, özellikle hedef kitlesi bebekli anneler ve babalar olan reklamverenler için değerli bir iletişim mecrası niteliğinde.

04

WC Aynaları

Saygın restoran ve cafelerde konumlandırılmış wc aynalarımız reklamverenler için enteresan bir mecra. Gerek window freeze gerekse lightbox formatında uygulamalar yapılabiliyoruz.

05

Dev Maketler

Açık alanlar, yürüyüş yolları, alt ve üst geçitler, alışveriş merkezleri, açık ve kapalı otoparklar, sahil şeritleri, beachler gibi yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalara konumlandırılacak dev ürün maketleri ile, hedef kitle ile çarpıcı temaslar yaratıyoruz.

06

Indoor & Outdoor Jingle

Markanın hedeflediği kitle göz önüne alınarak belirlenen bölgeler, arterler ya da mağaza zincirlerinde, doğru zaman, seviye ve frekanslarla markanızın kampanya jingle’larını çalıyoruz.

BİZE ulaşIN 

sunabileceğimiz hizmetler, portföylerimizdeki mecralar ve networklerimizle ilgili kitle demografileri, nokta sayıları, dağılımlar, erişim rakamları gibi detaylı bilgiler, fiyatlandırmalar ve alternatif medya alanında ihtiyaç duyabileceğiniz herşey için lütfen bize yazın